O MNIE

Hi there, poznajmy się! Kim jestem, co robię i najważniejsze co znajdziesz na mojej stronie? Spieszę z wyjaśnieniami. Mam na imię Marta i właśnie staram się w zaledwie paru zdaniach opisać siebie i ideę tego wyjątkowego miejsca w sieci. Trudne zadanie? Takie lubię najbardziej! Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego i moją największą pasją jest zabawia piórem (klawiaturą?). Niestrudzona copywriterka, sympatyczka social mediów i cicha wielbicielka e-commerce to moje zawodowe oblicze. A prywatnie? Od ponad pięciu lat zajmuję się jednym ze współczesnych obszarów badań humanistycznych, jaką jest teoria postkolonializmu. Fascynację szeroko pojętym content marketingiem postanowiłam zatem połączyć z moimi zainteresowaniami akademickimi i tak oto powstał blog One wor(l)d. Pozwól na słówko, a udowodnię, że ta mieszanka doskonale odnajdzie się w naszym wspólnym e-świecie!


Content marketing w wersji one-word

Chcesz razem ze mną odkrywać kolejne zaułki content marketingu w nietypowej formie? Zajrzyj koniecznie do sekcji POZWÓL NA SŁÓWKO. Znajdziesz tam serię “jednosłówek”, czyli krótkich tekstów ze skondensowaną wiedzą z zakresu copywritingu, efektywnej działalności w mediach społecznościowych oraz e-commerce. Lekka forma i konkretne strategie czarowania słowem w internetach – co powiesz na takie połączenie? 

 

Wyselekcjonowana baza wiedzy

Marzysz o sprzedawaniu słowem, ale czujesz, że nadmiar e-marketingowych materiałów Cię przytłacza? Milion ekspertów, tysiące przydatnych artykułów, sterty niezbędnych e-booków – specjalnie dla Ciebie pracuję nad wyselekcjonowaną bazą wiedzy od najlepszych specjalistów z kraju i zza granicy. Moje zestawienia z krótkimi komentarzami znajdziesz w zakładce CUDZY-SŁOWY.   

 

W świecie kolonizatorów, czyli nietypowy dodatek lifestyle

Internet zdobyty, pora odpocząć! Myśl o nadchodzącym urlopie trzyma Cię przy życiu, a sny same podpowiadają kolejny egzotyczny kierunek świata do podbicia? Pora poznać gorzką prawdę  najpewniej jesteś… potomkiem kolonizatorów! Wszyscy w pewnym stopniu nimi jesteśmy. O tym, jak i dlaczego wciąż pielęgnujemy w sobie ustalony przed wiekami porządek świata znajdziesz na podstronie ONE WOR(L)D. Endżoj!